Легка атлетика на Літній універсіаді 2003
Легка атлетика на Літній універсіаді 2003 | |
---|---|
Загальна інформація | |
Місто | Тегу |
Країни-учасниці | 122 |
Кількість атлетів | 865 |
Розігрується медалей | 45 комплектів |
Відкриття | 25 серпня |
Закриття | 30 серпня |
Арена | Тегу |
Змагання з легкої атлетики на Літній універсіаді 2003 проходили 25-30 серпня у Тегу на однойменному стадіоні.
Призери
Чоловіки
Дисципліни | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
100 метрів | Кріс Ламберт Велика Британія | 10,44 | Лі Джуліус ПАР | 10,50 | Деян Войнович Хорватія | 10,58 |
200 метрів | Лі Джуліус ПАР | 20,49 | Рол Гессіон Ірландія | 20,89 | Їржі Войтик Чехія | 21,03 |
400 метрів | Андрій Твердоступ Україна | 46,08 | Денис Рипаков Казахстан | 46,51 | Рафал Верушевський Польща | 46,53 |
800 метрів | Роман Оравець Чехія | 1.48,01 | Раміль Аріткулов Росія | 1.48,19 | Фабіану Песанья Бразилія | 1.48,20 |
1500 метрів | Йохан Преторіус ПАР | 3.42,81 | Педро Антоніо Естесо Іспанія | 3.42,82 | Фабіану Песанья Бразилія | 3.43,91 |
5000 метрів | Сергій Лебідь Україна | 13.50,94 | Ян Фіцхен Німеччина | 13.53,06 | Хішам Беллані Марокко | 13.53,79 |
10000 метрів | Ян Фіцхен Німеччина | 29.39,47 | Абделла Бай Марокко | 29.41,54 | Гасінокуті Рюїті Японія | 29.42,07 |
110 метрів з бар'єрами | Ансельму да Сілва Бразилія | 13,68 | Ігор Перемота Росія | 13,75 | Пак Те Кьон Південна Корея | 13,78 |
400 метрів з бар'єрами | Томас Кортбек Нідерланди | 48,95 | Метью Дуглас Велика Британія | 49,26 | Гендрік Бота ПАР | 49,51 |
3000 метрів з перешкодами | Сезар Перес Іспанія | 8.38,52 | Венсан Зуаві-Дандрійо Франція | 8.39,24 | Андрій Ольшанський Росія | 8.39,62 |
4×100 метрів | Японія Ісікура Кадзукі Такахіра Сіндзі Йосіно Тацуро Арай Томоюкі | 39,45 | Росія Євген Воробйов Олександр Рябов Роман Смірнов Андрій Єпішин | 39,67 | Естонія Аллар Аасма Генрі Соол Мартін Віманн Мікк Йооріц | 39,99 |
4×400 метрів | Україна Володимир Демченко Євген Зюков Геннадій Горбенко Андрій Твердоступ | 3.03,15 | Росія Дмитро Петров Андрій Семенов Сергій Бабаєв Ігор Васильєв | 3.04,78 | Велика Британія Метью Дуглас Джеймс Чатт Бредлі Їнд Адам Поттер | 3.05,54 |
Ходьба 20 кілометрів | Степан Юдін Росія | 1:23.34 | Володимир Потьомін Росія | 1:23.50 | Василь Іванов Росія | 1:23.55 |
Напівмарафон | Абделла Бай Марокко | 1:04.21 | Френсіс Їга Уганда | 1:05.24 | Іван Санчес Дієс Іспанія | 1:05.29 |
Стрибки у висоту | Емільян Кащик Польща | 2,26 | Жуан Шарман Франція | 2,23 | Йоанніс Константіну Кіпр Цуй Кай КНР Олександр Верютін Білорусь | 2,20 |
Стрибки з жердиною | Олександр Корчмід Україна | 5,75 | Ігор Павлов Росія | 5,65 | Б'єрн Отто Німеччина Тіберіу Агостон Румунія | 5,50 |
Стрибки у довжину | Валерій Васильєв Україна | 8,07 | Данут Сіміон Румунія | 8,04 | Андрій Брагін Росія | 8,04 |
Потрійний стрибок | Гу Цзюньцзе КНР | 16,90 | Віктор Ястребов Україна | 16,88 | Євген Плотнір Росія | 16,82 |
Штовхання ядра | Андрій Міхневич Білорусь | 20,76 | Павло Лижин Білорусь | 20,72 | Неджад Мулабегович Хорватія | 19,99 |
Метання диска | У Тао КНР | 62,32 | Анджей Кравчик Польща | 60,70 | Емека Удечуку Велика Британія | 60,44 |
Метання молота | Іван Тихон Білорусь | 82,77 UR | Ботфа Петер Угорщина | 74,41 | Давід Седерберг Фінляндія | 72,84 |
Метання списа | Ігор Яник Польща | 76,83 | Еско Міккола Фінляндія | 75,82 | Вільям Гамлін-Гарріс Австралія | 75,50 |
Десятиборство | Ромен Барра Франція | 8196 | Індрек Турі Естонія | 8122 | Микола Тищенко Росія | 7911 |
Жінки
Дисципліни | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
100 метрів | Цинь Ванпін КНР | 11,53 | Еніке Сабо Угорщина | 11,61 | Олена Болсун Росія | 11,65 |
200 метрів | Олена Болсун Росія | 23,39 | Катерина Кондратьєва Росія | 23,43 | Дженіс Дейлі Ямайка | 23,55 |
400 метрів | Тетяна Фірова Росія | 51,81 | Марія Лісніченко Росія | 52,54 | Есті Віттсток ПАР | 52,86 |
800 метрів | Лільяна Барбулеску Румунія | 2.00,06 | Анна Загорська Польща | 2.00,11 | Ірина Вашенцева Росія | 2.00,77 |
1500 метрів | Наталія Сидоренко Україна | 4.11,69 | Йоханна Ріску Фінляндія | 4.11,88 | Малінді Елмор Канада | 4.12,00 |
5000 метрів | Елоїз Поппетт Австралія | 15.47,19 | Чжан Юйхун КНР | 15.47,62 | Крістіна Касандра Румунія | 15.50,44 |
10000 метрів | Наталія Черкеш Молдова | 33.37,05 | Альона Самохвалова Росія | 33.40,57 | Анна Інчерті Італія | 33.49,71 |
100 метрів з бар'єрами | Сюй Цзя КНР | 13,29 | Євгенія Ліхута Білорусь | 13,33 | Наталія Кресова Росія | 13,35 |
400 метрів з бар'єрами | Марен Шотт Німеччина | 55,28 | Хуан Сяосяо КНР | 56,10 | Анастасія Рабченюк Україна | 56,30 |
4×100 метрів | КНР Чень Ліша Чжу Цзюаньхун Ні Сяолі Цинь Ванпін | 44,09 | Франція Селін Теламон Орор Кассамбара Амелі Уїг Сесіль Сельє | 44,68 | Бразилія Жільванейде де Олівейра Роземар Коелью Нету Соня Фісанья Татьяна Режина Ігнасіу | 45,79 |
4×400 метрів | Росія Катерина Кондратьєва Тетяна Фірова Наталія Лавшук Марія Лісніченко | 3.31,63 | Польща Марта Хруст Евеліна Сетовська Йоанна Буза Анна Загорська | 3.38,17 | Німеччина Аня Нойперт Катя Келлер Анніка Маєр Марен Шотт | 3.38,87 |
Ходьба 20 кілометрів | Тетяна Сибільова Росія | 1:34.55 | Цзян Сінлі КНР | 1:35.52 | Тетяна Короткова Росія | 1:36.52 |
Напівмарафон | Танака Маті Японія | 1:13:06 | Чо Бун Гуей Північна Корея | 1:13:47 | Чан Сон Ок Північна Корея | 1:13.55 |
Стрибки у висоту | Дьєрффі Дора Угорщина | 1,94 | Анна Ксок Польща | 1,94 | Олена Слесаренко Росія | 1,94 |
Стрибки з жердиною | Тетяна Полнова Росія | 4,70 UR | Анастасія Шведова Росія | 4,40 | Надін Рор Швейцарія | 4,25 |
Стрибки у довжину | Ірина Сімагіна Росія | 6,49 | Аліна Мілітару Румунія | 6,45 | Айклер Зіта Угорщина | 6,38 |
Потрійний стрибок | Оксана Рогова Росія | 14,16 | Вікторія Гурова Росія | 14,14 | Мар'яна Соломон Румунія | 14,09 |
Штовхання ядра | Лі Фенфен КНР | 18,55 | Лі Мьон Сон Південна Корея | 17,58 | Олена Іваненко Білорусь | 17,29 |
Метання диска | Наталія Фокіна Україна | 63,11 | Лі Яньфен КНР | 61,12 | Сюй Шаоян КНР | 58,64 |
Метання молота | Лю Інхуей КНР | 69,05 | Гульфія Ханафеєва Росія | 65,12 | Аньєшка Погрошевська Польща | 64,27 |
Метання списа | Барбара Мадейчик Польща | 56,23 | Крістіна Шервін Данія | 56,08 | Мерседес Чілья Іспанія | 55,94 |
Семиборство | Кайлі Вілер Австралія | 6031 | Джейн Джемісон Австралія | 5908 | Міхаела Гейнова Чехія | 5795 |
Медальний залік
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Росія | 8 | 12 | 10 | 30 |
2 | КНР | 7 | 4 | 2 | 13 |
3 | Україна | 7 | 1 | 1 | 9 |
4 | Польща | 3 | 4 | 2 | 9 |
5 | Білорусь | 2 | 2 | 2 | 6 |
6 | Німеччина | 2 | 1 | 2 | 5 |
ПАР | 2 | 1 | 2 | 5 | |
8 | Австралія | 2 | 1 | 1 | 4 |
9 | Японія | 2 | 0 | 1 | 3 |
10 | Франція | 1 | 3 | 0 | 4 |
11 | Румунія | 1 | 2 | 3 | 6 |
12 | Угорщина | 1 | 2 | 1 | 4 |
13 | Іспанія | 1 | 1 | 2 | 4 |
Велика Британія | 1 | 1 | 2 | 4 | |
15 | Марокко | 1 | 1 | 1 | 3 |
16 | Бразилія | 1 | 0 | 3 | 4 |
17 | Чехія | 1 | 0 | 2 | 3 |
18 | Молдова | 1 | 0 | 0 | 1 |
Нідерланди | 1 | 0 | 0 | 1 | |
20 | Фінляндія | 0 | 2 | 1 | 3 |
21 | Естонія | 0 | 1 | 1 | 2 |
Південна Корея | 0 | 1 | 1 | 2 | |
Північна Корея | 0 | 1 | 1 | 2 | |
24 | Ірландія | 0 | 1 | 0 | 1 |
Данія | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Казахстан | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Уганда | 0 | 1 | 0 | 1 | |
28 | Хорватія | 0 | 0 | 2 | 2 |
29 | Італія | 0 | 0 | 1 | 1 |
Канада | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Кіпр | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Швейцарія | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Ямайка | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Загалом (33 збірні) | 45 | 45 | 48 | 138 |
Виступ українців
|
|
a У дужках вказаний більш високий результат, що був показаний на попередній стадії змагань (у забігу чи кваліфікації).
Джерела
- (англ.)
- Статистичний довідник Літніх універсіад 1959-2019 (PDF). Міжнародна федерація студентського спорту. Архів оригіналу (PDF) за 23 червня 2022. Процитовано 23 червня 2022. (англ.)
- Призери змагань у чоловічих дисциплінах [Архівовано 17 січня 2010 у Wayback Machine.] на www.gbrathletics.com (англ.)
- Призери змагань у жіночих дисциплінах [Архівовано 26 вересня 2018 у Wayback Machine.] на www.gbrathletics.com (англ.)